Mobilya Tamiri


KAÇMAZ MOBİLYA

Maltepe
Mobilya Tamiri, Tadilatı, Üretim, İmalat, Montaj Servisi Ustası
0532 450 30 57

Kaçmaz Mobilya, 30 yılı aşkın iş tecrübesi ile tüm mobilyalarınızı sorunsuz bir şekilde üretir. Üretimde kullandığı tüm ürünler kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerdir. Kendi üretimlerinin yanında sizlerin de tasarımlarını hayata geçirerek hayalinizdeki mobilyaya kavuşmanızı sağlar. Eğer beğendiğiniz bir mobilyayı daha uygun fiyatlara ve farklı opsiyonlarda yaptırmak isterseniz bizi tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız. İstediğiniz renk alternatiflerini yaptırabilir, eklemek veya çıkarmak istediğiniz özellikleri bir model üzerinden de tasarlayabilirsiniz.

İstersenizde evinizde olan, kullanmak istediğiniz herhangi bir mobilyanızı tamir ettirebilirsiniz. Mobilya tamiri konusu oldukça hassas bir konudur. Tamiri yapılacak olan mobilya antika ve ya yeni olabilir bu durumda da hassas davranmak, orjinalini bozmamak gerekir. Uzman ekip ile sizlerin memnuniyetini sağlamak için özenle çalışıyoruz.

Evinizde ve iş yerinizde tüm mobilyalarınızın bakımı, onarımı ve tüm tamirat işleri,koltuk, masa, mutfak dolabı, gardırop gibi mobilyaların tamir işleri yapılır. Aklınıza gelebilecek ve tamiri yapılabilecek tüm mobilyaların tamir işlerini yapıyoruz. Mobilyanızın bir parçasımı çıktı, döşemesimi bozuldu, boyasımı çıktı hiç endişelenmeyin Kaçmaz mobilya tüm mobilya tamir işlerini yapar. Mobilya denilince ilk akla gelen ahşap mobilyadır. Özellikle, masa, sandalye, koltuk, dolap, karyola, komodin, kitaplık gibi konut donatılarında, çeşitli büro donatılarında, okul sıra ve masalarında çoğunlukla ahşap malzeme kullanılmaktadır.

Zamanla vidalarında, yaylarında, pistonlarında vb gibi çeşitli yerlerinde arızalar oluşabilir. Oluşan arızalar nedeniyle mobilyalarımız iyice kullanılmaz hale gelir ve can sıkar. Özellikle misafiriniz varken arızaların hissedilmesi ve görülmesi çok kötü olur. Menteşelerinden ayrılan dolap kapakları, boyanması ve cilalanması gereken sehpalar, kırılan masa bacakları ve diğer tüm bakım ve onarım isteyen mobilyalarınız için istediğiniz tek şey, yeni bir mobilya takımı almış kadar masraf etmeden bu işi çözüme kavuşturmaktır.

Tüm eski mobilya, koltuk, sandalye, ofis mobilyası boyama, cilalama, tamirat, döşemesi ve yenileme işleriniz itina ile evinizden veya iş yerinizden alınır, isteğe göre, tamirat boyama döşeme ve bakımları yapılır evinize veya iş yerinize teslim edilir.

Tüm mobilyalarınızın tamiri ve tadilatının yapıldığı Kaçmaz mobilya ile istediğiniz, sevdiğiniz tüm mobilyaları tekrar hayata döndürüyoruz. İstediğiniz ilçeden bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Maltepe mobilya tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Maltepe mobilya tamiri

Maltepe mobilya tamircisi

Maltepe mobilya tamiri ustası

Maltepe mobilya tamiri firması

Maltepe mobilya tamiri marangoz

Maltepe modüler mobilya tamiri

Maltepe modüler mobilya üreticisi

Maltepe modüler mobilya imalatçısı

Maltepe modüler mobilya tamircisi

Maltepe modüler mobilya tamiri ustası

Maltepe modüler mobilya tamiri firması

Maltepe modüler mobilya tamiri marangoz

Maltepe yerinde mobilya tamirat, tadilat, yenileme montaj firması, fiyatları

Maltepe mobilya üretim, imalat, tamirat, tadilat, yenileme montaj firması, fiyatları

Maltepe kişiye özel mobilya tasarım, üretim, imalat firması, fiyatları

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Altayçeşme Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı Mahallesi, Yalı Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi.