Ayakkabılık


KAÇMAZ MOBİLYA

Maltepe Ayakkabılık Tamiri, Tadilatı, Üretim, İmalat, Montaj Servisi Ustası
0532 450 30 57

Ayakkabılık seçimi yapılırken öncelikle ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Seçimi etkileyen ikinci durum ise ebattır. Yer bakımından kısıtlı bir alana sahip olanlar için kapaklı modellerin yanı sıra sürgülü vestiyer modeller de iyi bir alternatif olacaktır. Renk tercihi de özellikle küçük bir mekana sahip olanların dikkat etmesi gereken bir konudur.

Küçük mekanlarda daha çok açık renkler tercih edilmekle birlikte, ceviz rengi de son yıllarda sıkça ilgi gören renkler arasında yer alıyor. Ayakkabılık olarak kullanılmak istenen tasarımlar da oldukça kullanışlıdır. Ayarlanabilir yapıda olan raf sistemleri sayesinde ayakkabıların yanı sıra bot ya da çizmeler de kolaylıkla muhafaza edilebilir.

Kullanışlı yapıları ile sürgülü portmanto modelleri ise yine ayakkabılık olarak da kullanılabiliyor. Bu ürünlerin kulp kısmı da gömme yapıda olduğu için görünümleri kusursuz. Sadece ayakkabılık olarak kullanılabilecek dolap içinde raflı bölmelere sahip olan ürünler, hem fonksiyonel hem de az yer kaplayan bir yapıda.

Maltepe Ayakkabılık Tamiri, Ayakkabı Dolabı Tamir, Tadilat, Tamirat

Kaçmaz Mobilya olarak her marka ve her model ayakkabılık tamirini, ayakkabı dolabı tamirini, tadilatını, onarımını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Maltepe Ayakkabılık İmalat

Maltepe Ayakkabılık Tamir

Maltepe Ayakkabılık Tamirat

Maltepe Ayakkabılık Tadilat

Maltepe Ayakkabılık Onarım

Maltepe Ayakkabılık Montaj

Maltepe Ayakkabılık Renk Değiştirme

Maltepe Ayakkabı Dolabı İmalat

Maltepe Ayakkabı Dolabı Tamir

Maltepe Ayakkabı Dolabı Tamirat

Maltepe Ayakkabı Dolabı Tadilat

Maltepe Ayakkabı Dolabı Onarım

Maltepe Ayakkabı Dolabı Montaj

Maltepe Ayakkabı Dolabı Renk Değiştirme

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Altayçeşme Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı Mahallesi, Yalı Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi.